شرایط و ضوابط استفاده از وب سایت تحقیق کار

از تمامی استفاده کنندگان گرامی وب سایت تحقیق کار به نشانی http://tahgigkar.ir ، خواهشمند است قبل از استفاده از بخش های مختلف وب سایت، قوانین این وب سایت را به دقت مطالعه نمایند.

 1. وب سایت تحقیق کار، بعنوان عضوی از اعضای سایتهای ایرانی، تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران می باشد و تمامی استفاده کنندگان از این وب سایت، موظفند از قوانین فوق پیروی نمایند.
 2. کلیه مطالب و محتوای وب سایت تحقیق کار، با تلاش شبانه روزی اعضای این وب سایت و در جهت پربار و مفید بودن مطالب برای استفاده کنندگان گرامی از منابع مختلف از جمله Web با ذکر منابع استفاده شده در فایلهای مرتبط، در جهت حفظ اصل کپی رایت قدم برمی دارد.
 3. بعضاً مطالب و نوشته هایی در وب سایت اضافه می گردند که محتوای آنها چکیده تخصص و تجربه اعضای وب سایت تحقیق کار می باشد، چرا که تلاش ما این است که تخصص و حرفه خود را به دیگران منتقل نموده و در جهت شکوفائی علمی کشور عزیزمان پیشقدم باشیم.
 4. کلیه مطالب و محتواهای رایگان و غیر رایگان این وب سایت، برای استفاده شخصی مراجعه کنندگان گرامی در اختیار آنها قرار می گیرد و هرگونه فروش چه در فضای مجازی چه در بیرون تخطی حساب گردیده و قابل پیگرد می باشد.
 5. كليه مطالب و محتوای مندرج در سايت تحقیق کار، براي استفاده دانش آموزان، دانشجويان و دیگر اقشار جامعه، صرفا به عنوان منبع و راهنما گردآوری گردیده است. لذا استفاده از مطالب اين سايت براي ارائه مستقيم به اساتيد مدارس، دانشگاه ها و …، به هیچ وجه از لحاظ اخلاقي و علمي صحيح نبوده و مسئوليت آن به عهده خود فرد مي باشد.
 6. هدف اصلی از پایه گذاری وب سایت تحقیق کار این بوده که به روند ارائه تحقیق ها، مقالات، پروژه ها، کارآموزی ها، پایان نامه ها و …، سرعت ببخشد و از اتلاف وقت ارزشمند دانش آموزان، دانشجویان و دیگر اقشار جامعه که در پی کسب علم می باشند، جلوگیری گردد.
 7. مسئولیت مطالب و محتواهای ارائه شده در وب سایت تحقیق کار، که از منابع و مراجع مختلف گردآوری شده و با مبلغ ناچیزی برای استفاده ارائه گردیده و همچنین در انتهای هر فایل، منابع و مأخذ آنها درج و قید گردیده، بر عهده همان منبع و مرجع و نگارنده آن می باشد و این وب سایت هیچ گونه مسئولیتی در قبال محتوای آنها نداشته و نخواهد داشت.
 8. بیشترین فایل های این وب سایت با فرمت ورد (docx) بوده و فایل های دیگر به صورت پی دی اف (pdf)، پاورپوینت (ppt)، فرمت فشرده شده (zip) و …، می باشند.
 9. وب سايت تحقیق کار، از قسمت پشتیبانی برخوردار است که استفاده کنندگان گرامی می توانند از طریق بخش تماس با ما و یا شماره تماس های ارائه شده، با مدیران وب سایت در ارتباط باشند.
 10. سوء استفاده از امكانات فراهم شده این وب سايت، از جمله ورود غیرقانونی به هر نحوی و دستکاری داده ها و فایل های قرار گرفته شده در این وب سایت، در جهت ایجاد خلل در روند کار وب سایت و مختل نمودن آن، جرم بوده و قابل پیگرد می باشد و هر گونه فعالیت غیر قانونی در این وب سایت ممنوع است.
 11. کلیه استفاده کنندگان وب سایت موظفند از نوشتن و درج هر گونه مطلب و اظهارنظری که بر خلاف عفت و هنجار عمومي جامعه بوده پرهیز نموده و از تهمت و افترا، ایجاد تفرقه مذهبی و دینی، دروغ پراکنی و فعالیتهای سیاسی و استفاده از تصاویر و متون غیر اخلاقی و یا لینک به آنها، خودداري نمایند.
 12. استفاده شما از مطالب و محتوای موجود در وب سایت تحقیق کار، به منزله قبول تمامی قوانین این وب سایت می باشد.
 13. قوانين فوق الذکر به مرور زمان و با توجه به شرایط زمانی، قابل تغيير مي باشد و شما می بایست با مراجعه به صفحه قوانین وب سایت، از آنها اطلاع حاصل نمایید.

با تشکر مدیریت وب سایت تحقیق کار